Kolejne rozmowy z Posłem
90 lecie SKS Star Starachowice , tak to właśnie w tym roku . Szykujemy obchody ale co najważniejsze, mamy plan działania i budujemy klimat , który jak mi mówią ludzie ,dłużej związani z miastem jest najlepszy od wielu lat . Czekamy teraz na zespolenie i połączenie wszystkich środowisk związanych ze sportem w mieście, aby można było przejść do konkretów. Jesteśmy gotowi na współpracę ze wszystkimi, którzy mają piłkę we krwi a to ,że spotkanie z posłem Lipcem było owocne , świadczy to,że przez wiele godzin dyskutowaliśmy o klubie i sporcie w mieście i chyba po raz pierwszy od wielu lat, coś w końcu ruszy ,bo potencjał jest a ,to ze znajdą się maruderzy to jest normalka w naszym społeczeństwie.
CAŁY STAR ZAWSZE RAZEM!
A na zdjęciu zarząd Staru Starachowice i poseł RP Krzysztof Lipiec.