Zieleń Żelisławice - Star Starachowice

W ramach 13 kolejki Star Starachowice zmierzy się w niedziele 8 listopada na wyjeździe z beniaminkiem świętokrzyskiej klasy okręgowej drużyną Zieleni Żelisławice.
Drużyna Zieleni po 12 kolejkach zamyka tabele klasy okręgowej z dorobkiem 7 punktów. W ostatnim meczu Zieleń przegrał w Ćmińsku z Grodem 4-1.
Star Starachowice po 11 rozegranych pojedynkach zgromadził na swoim koncie 21 punktów i obecnie plasuje się na 5 pozycji w tabeli klasy okręgowej. W ostatnim meczu rozegranym rozegranym w Starachowicach , Star pokonał spadkowicza z 4 ligii drużynę Orlicza Suchedniów 2:1. Strzelcem obu bramek był Mariusz Fabjański, dla którego były to zarazem trafienia 13 i 14. Dzięki tym bramkom Mariusz Fabjański umocnił się w klasyfikacji króla strzelców i zwiększył przewagę nad drugim Karolem Gilewskim z Moravii Morawica już do 6 bramek.

Zieleń Żelisławice - Star Starachowice początek meczu godz.13.00